240

Martin Vohánka

CEO & Founder

Eurowag

Jeden z největších filantropů v Česku, iniciátor a signatář výzvy „Druhá transformace ekonomiky ČR“. Podnikat začal již na střední škole, krátce po jejím absolvování založil v roce 1995 společnost W.A.G., známou pod obchodní značkou Eurowag. Ta je dnes technologickým lídrem zaměstnávajícím 2000 profesionálů v 18 zemích Evropy.

Eurowag buduje integrovanou platformu pro mezinárodní dopravní společnosti digitalizující jejich provoz, a tak transformující celé odvětví s cílem učinit jej čistší, efektivnější a férovější. Od roku 2021 se akcie Eurowag, jako jediné české společnosti, obchodují na londýnské burze.

Martin Vohánka spoluzaložil Nadační fond nezávislé žurnalistiky a Nadaci BLÍŽKSOBĚ. Přednáší na VŠE v Praze, je nadšený včelař. Etika podle něj není v podnikání luxus, ale výhoda, se kterou se dobře žije, pracuje a spí.

Anotace

Etika jako výhoda v podnikání

V podnikání se vše točí kolem měřitelných výsledků. Na otázku smyslu nám ale statistika nedá odpověď. Zapomeňme na byznys jako pouhou hru čísel. Ve skutečnosti jde o předanou pozitivní emoci, opakovanou ochotu lidí s vámi spolupracovat, používat vaše produkty či služby, stát se součástí vašeho příběhu.

Přednáška bude mít formu moderovaného rozhovoru, moderovat jej bude Martin Vasquez.

Panelová diskuse

Panelová diskuse na téma zdraví – ekonomiky, společnosti, firem, projektů. Diskutovat budou: Martin Klusoň, Martin Záklasník a Martin Vohánka. Diskuse proběhne v češtině a budou ji moderovat Oliver Čapčík a Martin Vasquez.

Další přednášející
Na koho se můžete těšit

Zůstaňme v kontaktu

Odebírejte novinky a už vám nic neunikne.