Minulé ročníky

11 .ročník

Agilní transformace a jiné komplexní změny (aneb Co tě nezabije, to tě posílí)

Jak projektově uřídit a úspěšně zvládnout skutečně velké změny? Zásadní legislativní požadavky typu GDPR, velké technologické inovace, agilní či digitální transformace… A co teprve napohled malé změny, ze kterých se ovšem kvůli složitému prostředí společností a nepřehledné architektuře stávají projekty obludných rozměrů!

Žijeme v době, kdy musí organizace pro své přežití občas čelit změnám, které překračují rozsah a komplexitu běžných projektů. Ani dobrý projektový manažer nemůže všechny nástrahy zvládnout sám. A kouzelná formule „Hrnečku dost!” také nepomáhá. Co dělat dál?

Jak k takovým projektům a programům přistupují různé organizace a jednotliví manažeři si přijďte poslechnout a diskutovat na 11. ročník Konference projektového řízení.

10 .ročník

Projekty R.U.R

Nahradí projektové manažery za 10 či 20 let roboti, nebo se naopak automatizované nástroje a umělá inteligence stanou jejich nepostradatelnými partnery? Budou hardskills doménou technologií a z projektového manažera se stane především odborník na softskills a psychologii? Nabitý program přinese v přednáškách a workshopech odpovědi nejen na tyto otázky.

9 .ročník

(Ne)buďte měkcí

Velkého projekťáka tvoří i ty malé a možná někdy přehlížené „drobnosti“. Poděkování, povzbuzení či pochvala, schopnost zjednodušit složitý problém do jednoduchého obrázku, přiznání své chyby nebo převzetí zodpovědnosti za svá rozhodnutí.

8 .ročník

Projektové řízení - dobrý sluha, špatný pán

7 .ročník

Projekty šité na míru