Naši partneři

Seznamte se

Organizátor
Symphera

Symphera je školicí a poradenská společnost se zaměřením na projektové řízení. Svým klientům již několik let nabízí ucelené řešení zahrnující školení i konzultace. Nabízí konzultanty a projektové manažery, kteří vědí, jak školit, nebo školitele, kteří vědí, jak řídit projekty. Klienti si u nás nejvíce cení obrovských zkušeností z praxe, srozumitelného, jednoduchého a vtipného předání informací, otevřenosti, vstřícnosti a férového jednání. Symphera poskytuje znalosti, které vychází ze světově uznávaných standardů a nejlepších zkušeností z praxe.

Organizátor
Komora projektových manažerů

Komora projektových manažerů je zájmovým sdružením fyzických a právnických osob zabývajícím se projektovým řízením. Cílem Komory je budování odborného zázemí projektového řízení v ČR (nezávislého na metodice, oboru, zaměstnavateli), na které se bude moci obracet veřejnost v otázkách projektového řízení, a rovněž tak i rozšíření povědomí o projektovém řízení a kultivace profese projektových manažerů aktivním působením v komerční sféře, státní správě a ve školství. Neméně důležitými cíli Komory jsou také sdílení informací a zkušeností mezi projektovými manažery a spolupráce s ostatními sdruženími v oboru projektového řízení bez ohledu na odvětví působení a použitou metodiku.

ZLATÝ PARTNER
B!Q Group

Zjednodušujeme život digitalizací produktů a služeb.

Jsme technologická skupina, která z 30 lidí vyrostla na více než 460 expertů rozmístěných v České republice i na Slovensku. Vyvíjíme komplexní digitální projekty na osvědčených platformách a spojujeme unikátní know-how. Využíváme vnitřních synergií a zkušeností našich vývojářů a konzultantů, díky kterým dodáváme zákazníkům bezpečná a trvale udržitelná řešení.

Aktuálně se skupina skládá z pěti hlavních členů: BOOTIQ, Consulting Company Novasoft, EEA, Bluesoft a PUXdesign. Poskytujeme komplexní službu, od cloudových služeb, vývoje na míru přes osvědčené platformy SAP, Atlassian a Kentico Xperience až po e-commerce a digitální marketing.

Bronzový partner
ICZ

ICZ a.s. – významný dodavatel informačních technologií a systémový integrátor, se širokou paletou služeb a produktů informačních systémů. Vyvíjí a dodává aplikační software, technologie pro bezpečnost a infrastrukturu zejména pro veřejnou správu, zdravotnictví, obranu a bankovnictví. Pro veřejnou správu a samosprávu je ICZ významným partnerem pro její digitalizaci a e-government. Zajišťuje IT řešení a unikátní postupy nejen při zpracování rozsáhlých celorepublikových registrů, ale dodává také inovativní spisovou službu pro správu a ukládání dokumentů a řešení pro agendu dopravních přestupků.

Mediální partner
DVTV

DVTV – první nezávislá internetová televize. Zpravodajsko-publicistický videoobsah zaměřený na aktuální politické, ekonomické, kulturní i společenské dění. Politici, aktéři i známé osobnosti pod palbou otázek Daniely Drtinové, Martina Veselovského a Daniely Písařovicové.

Podporovatel
Česko-německá obchodní a průmyslová komora

Česko-německá obchodní a průmyslová komora (ČNOPK) má 650 členů a je největší bilaterální hospodářskou komorou v ČR. Prostřednictvím rozsáhlých služeb již od roku 1993 podporuje česko-německý byznys. Českým i německým firmám nabízí rozsáhlou síť kontaktů a zastupuje jejich zájmy při komunikaci s politiky a veřejností. Sleduje trendy a těm s největším potenciálem pro česko-německou ekonomickou spolupráci se věnuje intenzivně.

Podporovatel
IPMA® Česká republika

JSME IPMA® ČESKÁ REPUBLIKA
Rozvíjíme komunitu projektových manažerů v České republice a podporujeme profesionální rozvoj projektového řízení. Pořádáme odborné webináře a setkání. Jako jediní v ČR realizujeme Certifikace dle IPMA® standardu. Certifikujeme projektové manažery a agilní lídry. Součástí našich certifikací je od stupně C výše vždy simulační workshop, který prověří především behaviorální kompetence.

Podporovatel
Česká komora PMI

Česká komora PMI je neziskovou organizací, jejímž posláním je aktivní podpora projektového řízení v České republice. Jsme lokální komorou Project Management Institute (PMI) a rozšiřujeme tak členům možnosti rozvoje, spolupráce, networkingu a sdílení znalostí mezi odborníky na lokální úrovni. Spolupracujeme s ostatními komorami PMI v zahraničí a přinášíme nová i moderní témata, která jsou inspirací pro zájemce o projektové řízení. Nabízíme příležitosti profesionálního rozvoje a udržení certifikace PMI. Realizujeme programy, jejichž cílem je přenos zkušeností mezi začínající projektové manažery i vzdělávání studentů na středních a vysokých školách. Organizujeme pravidelná online i onsite (Praha, Brno) setkání a přednášky na důležitá témata týkající se projektového řízení.

Podporovatel
Red Button EDU

Ekosystém pro firemní vzdělávání Red Button EDU vede firmy od inspirativních témat ke skutečné transformaci a dlouhodobému dosahování byznysových cílů. Rozvojové programy a vzdělávací aktivity se opírají o dlouholeté zkušenosti odborníků ze sítě Red Button a jejich znalosti ověřené v praxi. Top managementu pomáháme identifikovat klíčové oblasti a lidi, kteří nesou největší zodpovědnost za dosažení cílů a úspěšnost firmy, a navrhujeme programy, které jim pomohou jich docílit. Agilní způsoby práce, udržitelnost, firemní kultura, inovace, digitalizace, leadership a další, to jsou oblasti, ve kterých vám dokážeme být tím nejlepším partnerem.

Podporovatel
Masarykova univerzita | Ekonomicko-správní fakulta

Jsme moderní fakulta plná chytrých a inspirativních lidí, která udává trendy ve vědě i ve výuce. Vždy držíme vysoký standard a jsme unikátní tím, že spojujeme excelentní výzkum a kvalitní vzdělávání. Naši odbornost a vědomosti předáváme dalším generacím. Je pro nás důležitá fair-play a poctivost, jsme otevřeni změnám a novým podnětům. Připravujeme naše studenty na výzvy budoucnosti a otevíráme jim dveře k překvapivě širokým možnostem profesního uplatnění.