240

Martin Vasquez (moderátor)

Public Speaking Mentor | Presentation Coach

IMPRO INSTITUT

Vystudoval Divadelní fakultu AMU Praha a později také Divadelní fakultu JAMU v Brně v rámci doktorského studia. Absolvoval celou řadu výcviků a stáží v oblasti komunikace, a to i v zahraničí, např. v Německu, Rakousku a ve Francii. Jeho školeními a tréninky od roku 2001 prošlo přes 18 500 zaměstnanců mnoha společností.

Posledních 17 let se s veškerou vášní věnuje improvizačnímu divadlu. V roce 2012 založil centrum výzkumu a rozvoje improvizace s názvem IMPRO INSTITUT, který připravuje kurzy a workshopy jak pro korporátní klientelu, tak pro veřejnost. V roce 2013 v nakladatelství Grada vydal knihu s názvem „Buďte mistry improvizace!“ a v roce 2015 „Trénink mistrů improvizace“.

Pravidelně přednáší na vysokých školách jako jsou VŠE, FFUK, Metropolitní univerzita, VŠEM. Připravuje řečníky v rámci TEDx Prague na jejich vystoupení a sám také na TEDx Praha v roce 2017 vystoupil. Podobně pracuje jako kouč a mentor při přípravě prezentací a vystoupení na konferencích jednotlivců z firemního a korporátního prostředí.

Anotace

Etika jako výhoda v podnikání

V podnikání se vše točí kolem měřitelných výsledků. Na otázku smyslu nám ale statistika nedá odpověď. Zapomeňme na byznys jako pouhou hru čísel. Ve skutečnosti jde o předanou pozitivní emoci, opakovanou ochotu lidí s vámi spolupracovat, používat vaše produkty či služby, stát se součástí vašeho příběhu.

Přednáška bude mít formu moderovaného rozhovoru, moderovat jej bude Martin Vasquez.

Beseda s Ondřejem Vetchým

Beseda s Ondřejem Vetchým – známým českým hercem – proběhne během středečního večerního networkingu.

Besedu bude moderovat Martin Vasquez.

Panelová diskuse

Panelová diskuse na téma zdraví – ekonomiky, společnosti, firem, projektů. Diskutovat budou: Martin Klusoň, Martin Záklasník a Martin Vohánka. Diskuse proběhne v češtině a budou ji moderovat Oliver Čapčík a Martin Vasquez.

Moderovaná diskuse s Prof. MUDr. Pavlem Pafkem

Healthy Performance. Zdraví. Výkonnost. Efektivita. Rovnováha. Patří tyto pojmy vůbec k sobě? Jak dosáhnout jednoho, aniž bychom se ochudili o druhé? Nejen o tom si budeme povídat s profesorem Pavlem Pafkem.

Profesor Pavel Pafko je příkladným spojením dvou elementů – zdraví a výkonnosti. Jaké jsou nejzásadnější proměny v přístupu k našemu zdraví či plnému pracovnímu nasazení z jeho praxe? Jak se mění pojetí work-life balance a proč již nadále nemusíme být úspěšní pouze za cenu vlastního zdraví? A jaký recept má na svůj životní elán sám Pavel Pafko?

Během diskuse budeme mluvit o zdraví a výkonnosti jako o oblastech, které nemusí existovat vzájemně pouze na úkor, jak to vypadalo v minulosti, ale naopak jako o oblastech, které nejen koexistují, ale mohou se přímo podporovat a vycházet ze sebe. Tématu se dotkneme z roviny odborně lékařské, psychologické i filosofické.

Na otázku, jak dosáhnout Healthy performance, tak nahlédneme očima jednoho z našich předních lékařů a osobností české demokratické společnosti vůbec. Diskusi moderuje Martin Vasquez.

Další přednášející

Na koho se můžete těšit

Zůstaňme v kontaktu

Odebírejte novinky a už vám nic neunikne.