380

Miroslav Suchopar

Atlassian Solution Architect

MoroSystems Orchestra

Mirek se už od svého studia na univerzitě zabývá problematikou řízení projektů. Na své pracovní cestě si prošel různými rolemi, které se ale vždy točily okolo tohoto tématu. Aktuálně působí v MoroSystems Orchestra v roli Atlassian Solution Architect, v rámci které firmám pomáhá implementovat v Atlassian ekosystému procesy související s Project Portfolio Managementem. Důraz klade na efektivitu a smysluplnost samotného procesu i nástroje. Dá se říct, že si tím již plní svůj pracovní sen, kterým je pomáhat týmům a organizacím v jejich rozvoji. 

Anotace

Jira Product Discovery v praxi

Máte přeplněný backlog a nevíte, které aktivity vybrat do dalšího sprintu? Implementujete projekty, které nedoručují očekávanou hodnotu? Máte přetížené týmy? Jednou z oblastí, ve kterých stále mnoho firem tápe, nebo jí dokonce vůbec nevěnuje pozoronost, je prioritizace a výběr správných aktivit k implementaci. To následně typicky způsobuje zahlcení týmu velkým množstvím požadavků, jejichž smyslu navíc často lidé nerozumí. 

Na tomto prakticky zaměřeném workshopu budete mít možnost vyzkoušet si práci s nástrojem Jira Product Discovery, který je určen k prioritizaci jakýchkoliv aktivit, ať už jde o výběr produktových features, výběr iniciativ pro další kvartál nebo výběr projektů pro implementaci v následujícím roce. Součástí workshopu bude také představení problematiky a některých prioritizačních technik. 

Další přednášející
Na koho se můžete těšit

Zůstaňme v kontaktu

Odebírejte novinky a už vám nic neunikne.