380

Mark Wild

Chief Executive Officer

SGN

Mark je všestranný vedoucí pracovník s více než 30 lety zkušeností v odvětví infrastruktury, který působí v mnoha rozsáhlých provozních a významných programových oblastech, včetně strategického rozvoje a transformace.

Je to motivující, energický manažer, který vede z první linie a efektivně pracuje na všech úrovních. Má rozsáhlé zkušenosti z veřejného i soukromého sektoru.

Anotace

Delivery nové generace: Jak nový způsob myšlení pomohl obnovit projekt Crossrail?

Nezřídka slýcháme o velkých a složitých projektech, které překračují rozpočet či nedodržují harmonogram, přestože je vedou zkušení pracovníci s certifikací pro řízení projektů. Tradiční přístup k realizaci projektů se od dob vesmírných závodů v podstatě nezměnil, takže se nabízí otázka: není čas prozkoumat jiný přístup?

V této prezentaci se podělíme o naše zkušenosti a neúspěchy při realizaci jednoho z největších inženýrských projektů na světě, Crossrail. Prozkoumáme, co se pokazilo a co jsme změnili, abychom projekt obnovili. Na základě poznatků z tohoto a dalších velkých projektů a studia technik používaných v závodech Formule 1 jsme vyvinuli nový přístup k realizaci všech typů velkých a složitých projektů.

Další přednášející
Na koho se můžete těšit

Zůstaňme v kontaktu

Odebírejte novinky a už vám nic neunikne.