240

Roman Senecký

předseda představenstva a generální ředitel

Mondi Štětí a.s., COO Kraft Paper Operations

Roman Senecký působí v současné době jako předseda představenstva a generální ředitel ve společnosti Mondi Štětí a.s. Vystudoval Střední průmyslovou školu elektrotechnickou v Chomutově a následně Vysokou školu báňskou – Technickou univerzitu v Ostravě, konkrétně Fakultu financí. Ve věku 35 let byl jmenován prezidentem Mondi SCP a.s., která se nachází na Slovensku ve městě Ružomberk.

Ve firmě s 1 600 zaměstnanci a obratem 500 mil EUR se mu podařilo zvýšit produktivitu o 50%, získat čtyři světová ocenění PPI Awards, dále dosáhnout 85% spokojenosti zaměstnanců a zrealizovat investice v hodnotě cca 220 milionů EUR.

V Mondi Štětí se mu podařilo úspěšně zrealizovat projekt EcoFlex v hodnotě 375 milionů EUR a provést reorganizaci firmy. Tyto kroky vedly k navýšení výroby o cca 30%. Následně došlo ke schválení investic do dalšího růstu v řádu desítek milionů eur.

Roman Senecký je mimo jiné spoluautorem knihy „Základy podnikání„, která získala cenu Kniha roku 2010. V roce 2014 se Roman dostal mezi šest nejlepších generálních ředitelů podniků v papírenském průmyslu v rámci ocenění RISI Global Awards. Velmi dbá na bezpečnost práce, ohleduplnost k životnímu prostředí, podporu komunity a v neposlední řadě o osobní růst svých spolupracovníků.

Jeho osobním mottem je: „Pomáhat lidem dosáhnout cílů, které si sami nedokáží stanovit“

Anotace

Jak udělat z každé firmy skvělou?

Letos se s vámi podělím o zkušenosti s transformací firmy. Měl jsem to štěstí pracovat s týmy, které měly za úkol udělat z dobré firmy světového lídra i provést reorganizaci a z outsiderů se stát adepty na vítěze.

Chcete vědět, v čem se tyto situace pro lídra liší a co mají společného? Přijďte si to poslechnout na vlastní uši. Těším se na vás

 

Přednášející
Na koho se můžete těšit

Zůstaňme v kontaktu

Odebírejte novinky a už vám nic neunikne.