Naši partneři

Seznamte se

ORGANIZÁTOR
Komora projektových manažerů

Komora projektových manažerů je zájmovým sdružením fyzických a právnických osob zabývajícím se projektovým řízením. Cílem komory je budování odborného zázemí projektového řízení v ČR (nezávislého na metodice, oboru, zaměstnavateli), na které se bude moci obracet veřejnost v otázkách projektového řízení, a rovněž tak i rozšíření povědomí o projektovém řízení a kultivace profese projektových manažerů aktivním působením v komerční sféře, státní správě a ve školství. Neméně důležitými cíli komory je také sdílení informací a zkušeností mezi projektovými manažery a spolupráce s ostatními sdruženími v oboru projektového řízení bez ohledu na odvětví působení a použitou metodiku.

ORGANIZÁTOR
Symphera

Symphera je školicí a poradenská společnost se zaměřením na projektové řízení. Svým klientům již několik let nabízí ucelené řešení zahrnující školení i konzultace. Nabízí konzultanty a projektové manažery, kteří vědí, jak školit, nebo školitele, kteří vědí, jak řídit projekty. Klienti si u nás nejvíce cení obrovských zkušeností z praxe, srozumitelného, jednoduchého a vtipného předání informací, otevřenosti, vstřícnosti a férového jednání. Symphera poskytuje znalosti, které vychází ze světově uznávaných standardů a nejlepších zkušeností z praxe.

Platinový partner
Unicorn

Unicorn je renomovaná evropská společnost poskytující ty největší informační systémy a řešení z oblasti informačních technologií. Dlouhodobě se soustředíme na vysokou přidanou hodnotu a konkurenční výhodu přinášenou našim zákazníkům. Působíme na trhu již od roku 1990 a za tu dobu jsme vytvořili řadu špičkových a rozsáhlých řešení, která jsou rozšířena a užívána mezi těmi nejvýznamnějšími podniky z různých odvětví. Jsme zároveň provozovateli internetové služby Plus4U, ve které nabízíme široké portfolio služeb založených na robustních softwarových řešeních pro malé a střední podniky a hlavně pro lidi.

Naším cílem je vzdělávat lidi a také společnost. Proto jsme v roce 2007 založili Unicorn University, která zároveň provozuje Unicorn Top Gun Academy – komplexní vzdělávací systém pro naše spolupracovníky, tedy pro všechny z nás.

STŘÍBRNÝ PARTNER
BOOTIQ

BOOTIQ je chytrá softwarová garáž, která se specializuje na vývoj zakázkových projektů, E-Commerce, Fintech a IoT.

V sedmi pobočkách v České republice a na Slovensku je nás již více než 100. Díky rozdělení do malých a sehraných týmů jsme schopni našim klientům dodávat projekty s efektivitou malých „garážovek“ a zároveň využívat zázemí velké firmy.

Stojíme na zkušenostech, které naši manažeři, konzultanti, architekti a vývojáři získali v posledních 15 letech při podpoře předních online společností. Rádi tyto zkušenosti nabídneme i vám.

Bronzový partner
Projectman

Projectman je síť více než 4 000 profesionálů v oblasti projektového, programového a agilního řízení, business analýzy a architektury UX/CX. Jsme největší specializovaná firma v oblasti projektového řízení. Řídíme projekty a dodáváme outsourcované týmy, přednášíme na konferencích, spolupracujeme s nejlepšími experty na trhu a profesními organizacemi.

Naši konzultanti jsou pečlivě vybraní lidé z komunity s mimořádným potenciálem a ověřenými referencemi. Průběžně je rozvíjíme v oblasti odborných i „měkkých“ dovedností formou školení, mentoringu a koučingu. Našemu týmu poskytujeme další podporu a péči, aby se mohl plně soustředit na náročnou práci u klientů.

PODPOROVATEL
Studentský klub projektového řízení

Studentský klub projektového řízení (SKPŘ) sdružuje mladé nadšence do osobního rozvoje, které pojí společný zájem o projektové řízení. V SKPŘ mají lidé příležitost vyzkoušet si projektové řízení na vlastní kůži v bezpečném prostředí, zažít atmosféru správného týmu a učit se od zkušenějších.

Pro naše členy pořádáme pravidelné schůzky, přednášky a workshopy, na kterých získávají teoretické znalosti i praktické dovednosti a nabízíme jim také možnost zapojit se do řízení a realizace reálných projektů.

Mediální partner
StartupJobs

StartupJobs pomáhá lidem hledat smysluplnou práci, do které se budou každý den těšit. A naopak – startupům a skvělým firmám hledá ty nejlepší talenty, které jejich podnikání posunou dál.

Od založení v roce 2012 díky StartupJobs našlo novou práci už 19 tisíc lidí. Nové uplatnění na StartupJobs hledají vývojáři, marketéři, obchodníci, administrativní pracovníci a další.

Kromě toho portál pravidelně publikuje články o novinkách ze startupové scény v Newsroomu StartupJobs. Nabízí i speciální znalostní testy, díky kterým mohou kandidáti zjistit, jak si vedou v jednotlivých oborech. Nově StartupJobs zavedl také sekci Vzdělávání, která talentům pomáhá rozšiřovat obzory.