240

Pavlína Louženská

Zakladatelka a konzultantka

#HolkyzMarketingu

Pavlína konzultuje produkt, marketing a byznys primárně pro technologické startupy a lifestyle značky. Za poslední rok pomáhala 300+ firmám v zemích po celé Evropě, nejen jako Lead Mentor Google for Startups pro Evropu a Afriku. Založila platformu #HolkyzMarketingu, která dnes má přes 28 000 členek. Je členkou správní rady Transparency International a certifikovaným trenérem Google pro Design Thinking a Entrepreneurship. Získala stipendia Young Transatlantic Innovative Leaders Initiative Fellowship, Czech-German Young Professionals a Aspen Institute Young Leaders. Zasedá v porotě TechStars Startup Weekend, Cannes Young Lions nebo European Commission Social Innovation Competition a pravidelně hostuje Startup Disrupt Female Leaders nebo Design Thinking Talks V roce 2020 se dostala do výběru Global Startup Awards jako Ecosystem Hero of the Year a mezi 20 lidí, kteří podle Hospodářských novin definovali 2020. Píše na pavlinaspeaks.com

Téma 13. ročníku konference je Tips & Tricks – v čem jsi Experienced Professional, tedy ten kdo pracuje s fortelem?

Jen na workshopech Design Thinking jsem za posledních 12 měsíců potkala 1500 lidí. Proto na první pohled vypadám na pódiu tak spontánně a v klidu. Jsou za tím stovky hodin nad scénářem, přípravou i feedbackem. Ale o to více si to teď užívám.

Co pro Tebe znamená  fortel a proč je důležité experience sharing, tedy předávání Tips & Tricks?

Ročně potkám jako mentor 300+ startupů a během každého setkání si znovu potvrdím, že přestože jsme tu hodinu začínali jako Mentor a Mentee, odcházíme z ní obě strany v obou svou rolích. Já se učím, jak funguje AI v Ghaně a oni jak vyplnit Value Proposition Canvas. A díky oboustranné výměně mohou vznikat výjimečné věci.

Anotace

Design Thinking

Přednáška se připravuje…

Přednášející

Na koho se můžete těšit

Zůstaňme v kontaktu

Odebírejte novinky a už vám nic neunikne.