240

Josef Dvořák

Innovation Delivery Director, Partner

Direct People

Kdo Josefe jste, co primárně děláte a co je v životě Vaším cílem?

Jsem člověk, kterého baví vytvářet fungující systémy. Rád tvoří nové věci a jeho hlavním motorem je pracovní i osobní růst a neustále učení a zlepšování. Mám rád otevřenost a důvěru, proto se snažím budovat vztahy na nich založené. Posledních 10 let zkouším dělat nové věci v různých odvětvích a užívám si výzvy, které mi to přináší a uspokojení, které se dostaví, když se něco povede.

Letošní téma je Tips & Tricks, jaké jsou hlavní myšlenky, o kterých budete chtít mluvit?

Úspěch v inovacích je o lidech. Metodiky, data, hard skills, nástroje, peníze ani nic jiného není zdaleka tak důležité. Proto můj tajný trik je „zaměřte se od začátku na lidi“.

Jak si osobně představujete člověka, o kterém byste řekl, že je v nějakém svém oboru Experienced Professional a že pracuje s fortelem?

Umí dovést k výsledku, se kterým jsem spokojený. Bez ohledu na to, jaké bylo zadání, scope, budget a cokoliv jiného.

Anotace

Příběh změny přístupu k řízení projektů v Linetu pohledem projekťáka vs. konzultanta

Na projektu vzniku jednoho z prvních digitálních produktů Linet ukážeme, jak i v silně regulovaném prostředí jde úspěšně použít agile pro vývoj nového produktu, když jsou lidé otevření a vyjdou si vstříc. Popíšeme, jak prvotní problémy při střetu dvou různých světů – externích konzultantů ze světa SW a interních týmů ze světa vývoje špičkových HW zdravotnických prostředků, tak způsoby, jak jsme je překonali a jak to nakonec dopadlo.

Další přednášející
Na koho se můžete těšit

Zůstaňme v kontaktu

Odebírejte novinky a už vám nic neunikne.