240

Tina Nekudová

Technical Sales Professional

Microsoft

Tina Nekudová je mladá žena, která působí ve společnosti Microsoft, ale také ve startupu Kulturea. V Microsoftu zastává pozici Technical Sales Professional, v rámci které je zodpovědná za největší zákazníky v České i Slovenské republice a za implementaci technologií jako Windows 10 a Office365 v jejich prostředí. V Kulturea je její hlavní doménou právě znalost technologií, ale také obchodní strategie. V těchto oblastech pomáhá zákazníkům napříč celým portfoliem. Má za sebou taktéž několikaroční zkušenost ve společnosti Deloitte, kde vedla tým riskové agendy a měla poprvé možnost zapojit se do talentových programů pro mladé ženy. Dva odlišné světy korporace a startupu ji přinášejí jedinečnou možnost pohlédnout na situace z různých úhlů pohledů. Tina se iniciativně zapojuje do aktivit spojených s podporou mladých žen v businessu. Spolupracovala na mnoha projektech, kde přednášela, nebo mentorovala dívky a demonstrovala možnosti jejich uplatnění např. i v oblasti IT. Tina vystudovala diplomacii, která je sice vzdálená od technologií, ale jak sama říká, hodí se jí při každodenních vyjednáváních. V rámci svých sociálních sítí se věnuje podpoře mladých lidí, které motivuje hledat svůj potenciál a rozvíjet svou osobnost. Také spojuje zkušené profesionály a s  ambiciózní generací. V neposlední řadě je matkou malinké dcery, která jí, v mnoha ohledech, otevírá oči.

Anotace

Společnost předpokládá, až se ze spolupráce mužů a žen stávají předsudky

Ženy, muži, jak se nám spolu pracuje? Rozumíme si? Využíváme dostatečně náš společný potenciál, nebo bychom mohli spolupracovat lépe? Odezvy a statistiky nejsou tak kladné.

Často se slyší u žen:

  • nevím, jak reagovat,
  • mám vše na svých ramenech,
  • mám pocit, že je předem rozhodnuto.

Často se slyší u mužů:

  • mám pocit, že vše dělám špatně,
  • musím být v komunikaci extrémně opatrný,
  • dávám ženám prostor, ale nevyužívají ho.

Co mohou muži udělat, aby žen v businessu bylo více? Co mohou ženy udělat, aby je muži vnímali jako rovnocenné partnerky? Jak by mohl vypadat zdravě fungující kolektiv? A hlavně, proč je v zájmu celé společnosti, každého jednoho z nás, aby ženská profesionalita nebyla definovaná délkou sukně a počtem měsíců na mateřské?

Přednášející

Na koho se můžete těšit

Zůstaňme v kontaktu

Odebírejte novinky a už vám nic neunikne.