240

Luděk Šlegr

CIO

ČSOB

Luděk se celou svou kariéru pohybuje v IT na pomezí směrem k businessu a má dlouhodobé zkušenosti s fungováním v mezinárodních společnostech. Začínal jako vývojář řešení pro zpracování dokumentů německé softwarové společnosti IXOS (dnes OpenText), nějakou dobu působil přímo v Mnichově, postupně přebíral manažerskou roli a v závěru svého působení měl na starosti pražskou pobočku s vývojovým, obchodním a servisním oddělením. V roce 2005 začal pracovat pro společnost Deutsche Post DHL Europe, kde se zabýval řízením vývoje a dodávkami služeb pro Evropu ale i globálně. Několik let byl přímo zodpovědný za řízení a rozvoj týmu projektových manažerů na evropské úrovni. Posledních 7 let působí ve společnosti ČSOB, kde se podílel na úspěšném dokončení upgradu bankovního transakčního systému pro retail, vedl IT provoz a podporu a po DevOps transformaci měl na starosti klíčové systémy banky. Od roku 2018 je CIO ČSOB skupiny.

Luděk je absolventem ČVUT FEL se specializací na technickou kybernetiku, vlastní certifikaci PRINCE2 a SAFe 5 SA.

Anotace

Tvoříme nový svět… ale teprve s tím začínáme…

V ČSOB začínáme rozjíždět smart agilní transformaci. Proč smart? Protože ji chceme dělat chytře – chceme ji dělat tam, kde to dává smysl a má přidanou hodnotu. Nicméně zatím jsme relativně na začátku, protože jsme s agilní transformací začali teprve v lednu letošního roku. Kam jsme se zatím dostali, vám přijdou vyprávět:

Bohdan Suchánek – Bohdan je šéf Digitálního Designu v ČSOB a podělí se s vámi o pohled ze strany businessu na agilní transformaci; o pohled na agilní transformaci ze strany IT se s Vámi podělí Luděk Šlegr – šéf IT ČSOB a třetím mušketýrem bude Marek Adamec, šéf Projektů a architektury, který s vámi nasdílí svou zkušenost z pohledu projektových manažerů a Agilního kompetenčního centra.

Další přednášející
Na koho se můžete těšit

Zůstaňme v kontaktu

Odebírejte novinky a už vám nic neunikne.