WORKSHOP

Prožijete si a naučíte se různé hry a aktivity pro efektivnější a příjemnější meetingy všeho druhu.

Tento workshop je určen pro scrum mastery, team leadery a manažery, kteří vedou či facilitují meetingy a chtějí mít účastníky aktivní a angažované.

Představte si situaci: je horké letní odpoledne a váš tým se právě vrátil z oběda do sluncem vyhřáté místnosti s nefunkční klimatizací. Všichni jsou unavení a takřka komatózní. A vy s nimi potřebujete udělat důležitý brainstorming či vyřešit nějakou nepříjemnou situaci a už předem víte, že to bude peklo. A na meeting máte jen hodinu, takže potřebujete mít všechny aktivní hned ze startu. Vše co potřebujete je dobrý nakopávač!

V průběhu workshopu vám ukážu několik her a aktivit, které dokáží v krátké době aktivizovat tým a dostat je do použitelného stavu. Některé hry jsou jen pro zábavu a nabrání energie jiné váš tým i něco naučí či je naladí na potřebnou vlnu – agilní přístup, kreativita … Některé hry jsou vhodné do týmů, které se znají a cítí se mezi sebou v bezpečí, jiné spíše pro nově sestavené týmy, kde je vhodnější našlapovat obezřetně. Každopádně jsou všechny krátké tak, aby splnily svůj účel během 5 až 10 minut.

 

Přihlašování na workshopy letos nebude. Volíme pro 10. ročník novinku aneb kdo dřív přijde, ten dřív mele.