240

Marek Adamec

Programový manažer

ČSOB

Marek od začátku své kariéry působí v oblasti projektového řízení – 12 let pracoval v konzultační společnosti Accenture, kde v různých rolích pracoval ve vedení projektů nejenom v ČR (Air Bank, Raiffeisenbank, ČSOB, Česká spořitelna), ale i v zahraničí - Zuno Bank na Slovensku a v Maďarsku, K&H Bank v Maďarsku, Kredyt Bank v Polsku, spojení Bank Pekao a Bank BPH v Polsku atd. Poslední tři roky působí ve společnosti ČSOB, kde je jako programový manažer zodpovědný za projekty v oblasti elektronických kanálů a internetového bankovnictví v rámci E-channels Transformation programu. Marek je absolventem VŠE v Praze, studoval rok v Austrálii a rok v USA, vlastní certifikaci PRINCE2 a MSP.
240

Petr Zeman

Programový a projektový manažer

ČSOB

Petr je programový a projektový manažer, který za více než 10 let praxe v této oblasti odřídil i velmi významné a komplexní dodávky. Za zmínku stojí programy jako Paperless solutions (přechod z papírové na elektronickou dokumentaci v bance) nebo Implementace nového občanského zákoníku do bankovního sektoru v Čechách. Ještě jako Projektový Manažer se věnoval projektům v distribuci RET/SME a v sektoru Privátního bankovnictví. Petr vystudoval filozofickou fakultu na Západočeské univerzitě v Plzni a je držitelem certifikací PRINCE2 a MSP.

Anotace

Velký projekt není program

Marek Adamec a Petr Zeman, kteří mají zkušenosti z vedením programů v Československé obchodní bance, se ve své přednášce zaměří na klíčové faktory programového managementu a v čem spočívají největší rozdíly mezi projektovým a programovým managementem; na příkladech ze své praxe vysvětlí jak nastartovat program, co může očekávat člověk pověřený vedením programu a v neposlední řadě, proč by každý program měl mít i grafika, psychologa se schopnostmi anti-konfliktního týmu a další netradiční role.

Csob Logo1

Přednášející

Na koho se můžete těšit

Zůstaňme v kontaktu

Odebírejte novinky a už vám nic neunikne.