239

Zdeněk Macháček

Konzultant a projektový manažer

Zdeněk Macháček pracuje jako nezávislý konzultant a projektový manažer.
Zaměřuje se na strategické poradenství, vzdělávání a popularizaci nových trendů businessu a podnikového IT. Zdeněk se specializuje na oblast řízení změny a podnikových transformací a dále na oblast agilních a Lean Start-up přístupů při vytváření nových produktů a služeb. Při těchto konzultacích využívá svých bohatých zkušeností z široké škály IT projektů i dlouhodobé zkušenosti ze samotného vývoje aplikací.
Má zkušenosti z liniových i projektových pozic, a to jak za stranu dodavatele, tak za stranu zákazníka. Dlouhodobě se zaměřuje na rozvoj lidí, sdílení informací a zkušeností. Pravidelně publikuje například v časopise IT Systems.  

Anotace

Vyzkoušejte si nástroje moderního manažera v praxi

WORKSHOP

Pokud vás zaujala témata z přednášky o moderních metodách řízení, přijďte si je vyzkoušet v praxi. Podíváme se na vybrané metody Management 3.0 a další praktiky pro řízení znalostních pracovníků. Představíme vám například metodu Moving Motivators pro lepší pochopení vnitřní motivace pracovníků. Každý účastník získá facilitační kartičky Moving Motivators v češtině zcela zdarma. Dále se zaměříme například na řízení a rozvoj kompetencí pracovních týmů. Doporučíme vám zdroje a literaturu pro další studium.

Přednášející

Na koho se můžete těšit

Zůstaňme v kontaktu

Odebírejte novinky a už vám nic neunikne.